Pracovníci na hlavní pracovní poměr

Co Vám nabízíme:

 

1/Možnost se prezentovat na našich chytrých webových stránkách.

2/Váš životopis (bez veškerých kontaktů, adresy a fotografie tzv. (slepý životopis) budou mít možnost vidět stovky tuzemských a zahraničních firem a agentur a jejich počet stále narůstá!!!!! Teprve v případě zájmu o Vaši osobu a ochotu firmy(agentury) vás zaměstnat budou této firmě odeslány veškeré informace. Tím je ošetřeno,aby vás nikdo zbytečně neobtěžoval,a získali jste co nejdříve práci. Toto je opatření v rámci ochrany osobních údajů (GDPR)

3/V případě neznalosti cizího jazyka vás můžeme zařadit k osobě, která jazyk umí a tak vytvořit skupinu(y) kde můžete pracovat. Toto však trvá déle, ale v případě větších pracovních akcí je to možné. Samozřejmě je ale nutnost se cizí jazyk učit, a vřele doporučujeme začít oborovou němčinou (angličitinou).

4/Možnost svépomocí editovat své dokumenty tzn. měnit informace v mých dokumentech a statusech jako např. nabytí řidič. oprávnění, získání jiné dovednosti, absolvování nějakého kursu, změna vašich jazykových schopnosti, získání různých certifikátů, informace o mém statutu zaměstnanosti a mnoho dalšího. Vaši složku (respektive pomocná políčka) budeme moci flexibilně upravit.

5/Volbu být zařazen do několika pracovních kategorií. Kombinace registrace HPP a živnostník současně je možná!!

6/ Svépomocné vyhledávání práce „na míru“ v naši databázi pomocí filtrů.

7/Automatické zasílání upozornění o volném pracovním místě na váš e-mail, dle vámi nastavených filtrů.

8/Perfektně zpracované a optimalizované dokumenty všech zájemců v PDF. Popis dokumentů v cizím jazyku. Dále převod kontaktů do V-card a QR kódu pro snadné uložení do PC a mobilního telefonu.

Tyto služby nabízíme jen registrovaným zájemcům!!!!

Pro informace k registraci klikněte zde.